Okuma Süresi : 3 dakika

Uzun yıllar yemek kültürü üzerine yazılar yazan birisi olarak, verilere ve yıllık değerlendirmelere önem veriyorum, fark etmişsinizdir. Bu kapsamda geleneksel, geride kalan yılı değerlendirme yazılarından birisi de Mide Mühendisi Blog’da 2023’te en çok ilgi çeken 15 yazı, malum. Gelin blogda yayında olan yüzlerce yazıdan, sizin tercihleriniz sonucunda 2023 yılı içinde en çok ilgi çeken yazılar hangileri olmuş bir bakalım.

Mide Mühendisi 2023 yılı değerlendirmesinde paylaştığım üzere,

  • 48 farklı günde çalışmış,
  • 31 saat 1 dakika boyunca zihnimdeki düşünceleri harflere dökmüş,
  • Bu çalışmanın sonucunda da 10 farklı yazı yayınlamışım.

2023 yılında yayınladığım yazılar dahil olmak üzere, blogda yer alan tüm yazılar arasında, 2023 yılı içinde en çok ilgi çekmiş olan yazıları nasıl sıraladığımın mantığını paylaşmak isterim.

Malum, Mide Mühendisi Blog’da her bir yazı farklı farklı tarihlerde yayınlanmış olduğu için, yazının yayında olduğu süre ve buna bağlı olarak da aldığı görüntülenme sayısı seviyesi farklı olacaktır. Bu değişkenlikten dolayı, yazılarıma gösterilen ilginin farklılıklarını daha doğru bir şekilde değerlendirebilmek için yazılara duyulan ilgiyi,

(görüntülenme sayısı) / (yayında olduğu gün)

şeklinde belirlemenin daha akılcı olduğu kanaati taşımaktayım.

Aynı yaklaşımla, diğer blogumda yayınladığım SosyalAnneBaba Blog’da 2023’te En Çok İlgi Çeken 15 Yazı başlıklı gönderiye de bir göz atmayı unutmayın diyerekten, Mide Mühendisi Blog’un 2023’te en çok ilgi çeken 15 yazı’sını ilginize sunarım.

2023’te En Çok İlgi Çeken 15 Yazı

Yazı Notları
İlk Yayın Tarihi, 11/01/2024
Toggl Ölçümüne Göre,
Çalışılan Gün, 1 gün
Çalışma Süresi, 1 saat 12 dakika

4 Yorum

  1. 2023 yılında birbirinden güzel Mide Mühendisi içerikleri okuduk, hepsi için harcadığınız emeklere teşekkür ederiz ama benim favorim ıslak kek yazısı 🙂

    1. Teşekkürler. Zannımca pragmatik bir yaklaşımla o yazıyı tercih etmişsiniz. 😀

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir